Domki letniskowe Jezioro Sumino – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Sumino

Jezioro Sumino – noclegi, domki

Jezioro Sumino położone jest na terenie powiatów kartuskiego i bytowskiego w okolicy miejscowości Ogonki, Gostomie, Gostomko, Zdunowice. Jest to spore jezioro rynnowe powierzchni ponad 152ha i maksymalnej głębokości prawie 16m. Jezioro otoczone jest lasami. Brzeg jest dostępny do kąpieli, wejścia są trawiaste lub piaszczyste, miejscami bardzo dogodne dla dzieci (szerokie, piaszczyste, łagodnie opadające dno). Jezioro jest czyste i bytują w nim ryby: duże okonie i płocie, szczupaki oraz leszcze. Zezwolenie wykupuje się na miejscu. Ze względu na malownicze położenie, otoczenie czystymi i grzybnymi lasami nad jeziorem są domki letniskowe, gdzie turyści mogą opłacić noclegi. W odległości około 7km znajdują się jeziora Mausz oraz Węgorzyno, gdzie usytuowane są ośrodki wczasowe z wypożyczalniami sprzętu wodnego. W odległości również około 7 km znajdują się kamienne kręgi w Wesiorach otoczone pięknymi lasami pełnymi jagód. Okolice jeziora Sumino to malownicze leśne tereny, naturalne, pełne ścieżek i traktów, czyste powietrze, grzyby, jagody i ryby.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 022

Gostomie, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 999
Sezon B: 3 699

Dom z łódką, położony nad brzegiem jeziora Sumino, tuż przy kąpielisku z łagodnym wejściem, w sąsiedztwie lasu. Z tarasu i działki jest piękny widok na jezioro i okolicę. Na działce boisko do siatkówki i ognisko. Dom składa się z dwóch niezależnych części, pomieści do 8 osób.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak, bez kotów

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej