Domki letniskowe Jezioro Stacinko – noclegi


© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Stacinko

Jezioro Stacinko – noclegi, domki

Jezioro Stacinko położne jest w gminie Sulęczyno, w powiecie Kartuskim. Najbliższymi miejscowościami są Skoczkowo i Mściszewice. Jeziro Stacinko połączone jest z Jeziorem Stacinko Średnie, a tuż obok znajduje się Jezioro Stacinko Małe. Wszystkie trzy jeziora są prywatne, nie można łowić w nich ryb. Brzeg Jeziora Stacinko jest dostępny do kąpieli, wejście jest trawiaste. Na brzegu umiejscowione są , w luźnej zabudowie, domki letniskowe. Jezioro Stacinko stało się sławne na całą Polskę ze względu na spór sądowy dotyczący nabycie jeziora przez obecnego właściciela. Nieopodal kompleksu jezior Stacinko znajdują się inne jeziora jezioro Mściszewickie, położone w centrum Mściszewic, Jezioro Okno, Jezioro Święte, a w odległości około 5km na zachód znajduje się duże jezioro Gowidlińskie, a w odległości 4km na południowy zachód Jezioro Węgorzyno. Nad jeziorem Węgorzyno znajduje się wypożyczalnia sprzętów wodnych, a w miejscowości Sulęczyno, znajduje się gminne kąpielisko z piaszczystą plażą. Nad jeziorem Gowidlińskim, w centrum wsi znajduje się marina, kąpielisko z pomostami oraz wypożyczalnia kajaków, nieco dalej znajduje się także ośrodek wypoczynkowy. Wypoczywający nad jeziorem Stacinko znajdą przede wszystkim spokój oraz piękne widoki, grzybne lasy, trasy rowerowe i piesze.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 070

Mściszewice/Skoczkowo, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 699
Sezon B: 1 999

Dom z bilardem położony na wysokim brzegu Jeziora Stacinko. Z tarasu jest piękny widok na jezioro. W domu są także piłkarzyki i dart oraz drugi zadaszony taras. Na działce huśtawka ze zjeżdżalnią, trampolina, miejsce na ognisko, piaskownica, zabawki dla dzieci.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej