Domki letniskowe Jezioro Trzebież (Nożyńskie)

Jezioro Trzebież (Nożyńskie) - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Trzebież (Nożyńskie)

Jezioro Trzebież (inna nazwa: Jezioro Nożyńskie) położone jest w gminie Czarna Dąbrówka, przy miejscowości Nożyno. Jezioro jest otoczone lasami, w pobliżu jest także kilka innych, małych, leśnych jeziorek. Brzeg jeziora jest dostępny do kąpieli, wejście jest naturalne, trawiaste. Powierzchnia 31ha, długość linii brzegowej niespełna 3km. Niedaleko jeziora przepływa Rzeka Skotawa. Jezioro jest dzierżawione, pozwolenie na wędkowanie wykupuje się na miejscu lub w Bytowie. Nad jeziorem znajdują się także domki letniskowe, gdzie można wykupić noclegi. Wypoczywający mogą liczyć na spokój oraz relaks w kontakcie z naturą.

Domek letniskowy nr 071

Nożyno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 799
Sezon B: 1 799

Dom dla 8 osób położony w sąsiedztwie lasu, niedaleko jeziora. Zadaszony taras z widokiem na las. Na działce siatka do siatkówki i grill, możliwość wypożyczenia 2 kajaków.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolicePełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej