Domki letniskowe Jezioro Trzebież (Nożyńskie) – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Trzebież (Nożyńskie)

Jezioro Trzebież (Nożyńskie) – noclegi, domki

Jezioro Trzebież (inna nazwa: Jezioro Nożyńskie) położone jest w gminie Czarna Dąbrówka, przy miejscowości Nożyno. Jezioro jest otoczone lasami, w pobliżu jest także kilka innych, małych, leśnych jeziorek. Brzeg jeziora jest dostępny do kąpieli, wejście jest naturalne, trawiaste. Powierzchnia 31ha, długość linii brzegowej niespełna 3km. Niedaleko jeziora przepływa Rzeka Skotawa. Jezioro jest dzierżawione, pozwolenie na wędkowanie wykupuje się na miejscu lub w Bytowie. Nad jeziorem znajdują się także domki letniskowe, gdzie można wykupić noclegi. Wypoczywający mogą liczyć na spokój oraz relaks w kontakcie z naturą.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 071

Nożyno, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 699
Sezon B: 2 699

Dom dla 8 osób sąsiadujący z lasem, niedaleko jeziora. Zadaszony taras, siatka do siatkówki, grill, leżaki, 2 kajaki, piłakrzyki, ping-pong, ognisko. Pobyt z psem.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej