Chwaszczyno

Ogólne

Chwaszczyno kaszuby

Chwaszczyno położone jest w powiecie kartuskim. W okolicy znajdują się jeziora: Wysockie, Osowskie i Tuchomskie. Chwaszczyno znajduje się tuż pod Gdynią, przez miejscowość przebiegają główne drogi dojazdowe na Kaszuby i z powrotem do Trójmiasta. Ze względu na bliskość do Gdyni jest to świetna baza wypadowa do zwiedzania Trójmiasta i okolic. Rejon jest dobrze skomunikowany – są autobusy miejskie z Gdyni oraz PKS, także można korzystać z atrakcji miejskiego życia jednocześnie wypoczywając na wsi. Koszt taksówki również nie jest wysoki. Do obwodnicy Trójmiasta jest bardzo blisko. W okolicy są centra handlowe, a w miastach puby, dyskoteki, kina, teatry oraz zabytki. Polecamy także wycieczkę na piaszczyste plaże do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Ze względu na korzystne położenie w Chwaszczynie i okolicach znajdują się domki letniskowe mieszkańców Trójmiasta, gdzie turyści mogą rezerwować noclegi.

Domek letniskowy nr 095

Chwaszczyno, okolice Trójmiasta Nowość
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 399
Sezon B: 1 299

Parterowy dom położony w bliskiej odległości od Trójmiasta, tuż nad brzegiem jeziora. Dom otacza duża i zadbana działka z pięknym widokiem na jezioro. Na działce huśtawka oraz drabinki, na wyposażeniu są 3 rowery.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • akceptacja zwierząt: tak

okolice Trójmiasta

okolice TrójmiastaTereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Read more