Domki letniskowe Chrztowo – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Chrztowo

Chrztowo – noclegi, domki

Chrztowo położone jest w powiecie kościerskim nad jeziorem Sobąckim. W okolicy jest jeszcze kilka sporych jezior: Polaszkowskie, Liniewskie, Hutowe. Teren objęty jest ochroną w ramach Polaszkowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Miejscowość otaczają lasy, łąki i pola uprawne. Nad jeziorami umiejscowione są domki letniskowe, gdzie turyści mogą wykupić noclegi. Okolica sprzyja uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej. W okolicy warto odwiedzić Kościerzynę (ok.16km), gdzie można odwiedzić: Muzeum Akordeonów (117 instrumentów z różnych krajów) i spróbować własnych sił w grze na tym instrumencie, Muzeum Kolejnictwa zorganizowane w autentycznej, starej parowozowni lub Muzeum Ziemi Kościerskiej. W Kościerzynie jest także aquapark, kino 3D, puby, restauracje i kluby, centra handlowe. W pobliskim Garczynie (ok.5km) znajduje się ferma strusi, gdzie można zapoznać się ze zwyczajami tych ptaków oraz kupić strusie jaja. Do Starej Kiszewy z zamkiem krzyżackim jest ok.10km., w Będominie (ok.20km) znajduje się Muzeum Hymnu Narodowego.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 021

Chrztowo, Inne regiony Kaszub Nowość
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 799
Sezon B: 2 499

Domek z prywatnym pomostem wędkarskim, położony nad brzegiem jeziora, w zacisznej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie łąk i pól. Na wyposażeniu kajak oraz 2 rowery.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 024

Chrztowo, Inne regiony Kaszub 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 5 499
Sezon B: 3 899

Oferta obejmuje dwa domki z własną linią brzegową, piaszczystą plażą, dużym pomostem i łódką, położone na olbrzymiej działce, w cichej okolicy. Na działce boisko do siatkówki, ognisko, bujaki.

  • liczba osób max: 6/12
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

Inne regiony Kaszub

Inne regiony Kaszub Miejscowości i tereny położone na Kaszubach, ale poza obszarem szeroko pojętej Szwajcarii Kaszubskiej oraz Borów Tucholskich i okolic. Region obejmuje pas nadmorski, tereny za Bytowem , pod Miastkiem, okolice Skarszew i inne. Na każdym z tych terenów jest wiele atrakcji turystycznych pozwalających aktywnie spędzić urlop. Różnią się także, ale nie diametralnie, rzeźbą terenu. Łączy je Czytaj dalej