Domki letniskowe Jezioro Czarne – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Czarne

Jezioro Czarne – noclegi, domki

Jezioro Czarne położone jest w gminie Sulęczyno w sąsiedztwie miejscowości Niesiołowice. W pobliżu znajdują się także Jezioro Ostrowickie i Jezioro Długie. Brzeg Jeziora Czarnego otoczony jest lasami. Jest to zbiornik polodowcowy, o powierzchni 21ha i maksymalnej głębokości 8m. Średnia głębokość to nieco ponad 2m. Jezioro jest prywatne, przygotowywane pod wędkarzy. Jest to łowisko głównie karpiowo – sandaczowe. Praktycznie cała linia brzegowa dostępna jest dla wędkujących. Główne gatunki to karp, amur, sandacz, szczupak, karaś, węgorz, leszcz, okoń, sum i lin. Jezior jest także dostępne do kąpieli, jest wiele wejść naturalnych, trawiastych, dogodnych dla dzieci. W stanicy, na brzegu, można wypożyczyć sprzęt pływający. Zezwolenie na wędkowanie wykupuje się na miejscu. Kompleks kilku jezior jest położony pomiędzy grzybnymi lasami, a nad sąsiednim jeziorem Długim znajdują się malowniczo położone Kamienne kręgi w Węsiorach. Ze względu na walory przyrodnicze i krajobrazowe nad brzegami jezior usytuowane są domki letniskowe oferujące noclegi dla turystów. Wypoczywający znajdą tam chwile wytchnienia od miejskiego zgiełku oraz czyste powietrze i przyrodę.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 008

Niesiołowice, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 599
Sezon B: 2 199

Przytulny domek położony na końcu ślepej uliczki, działka z 3 stron otoczona łąkami. 2 rowery, plac zabaw, piłki, boule, rakietki i inne. W okolicy 3 jeziora, lasy, stadnina.

  • liczba osób max: 7
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tylko małe

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej