Domki letniskowe Jezioro Ostrowickie / Gostkowo – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Ostrowickie / Gostkowo

Jezioro Ostrowickie / Gostkowo – noclegi, domki

Jezioro Ostrowickie położone jest w gminie Sulęczyno w okolicy miejscowości Ostrowite, Niesiołowice i Zdunowice. W pobliżu znajdują się jeziora: Gostkowo, Czarne i Długie. Wokół jeziora rozciągają się lasy. Ze względu na otoczenie woda w jeziorze jest czysta, a jezioro rybne. Brzeg jeziora jest dostępny do kąpieli, wejście jest naturalne. W pobliskich lasach znajdują się trasy piesze i rowerowe. Nad jeziorem Czarnym jest znane łowisko wędkarskie, gdzie można także wypożyczyć sprzęt pływający. Zezwolenie na wędkowanie wykupuje się na miejscu. W odległości ok. 2km znajduje się jezioro Długie, na którego brzegu znajdują się pięknie położone pośrodku lasu Kamienne Kręgi w Węsiorach. Jezioro Gostkowo, to mniejszy zbiornik o powierzchni 15ha i płytki – maksymalna głębokość niecałe 2m. Jest to zbiornik wędkarski, nie bardzo nadający się do kąpieli. Wokół brzegów jezior umiejscowione są domki letniskowe, które oferują noclegi. Turyści odnajdą tutaj spokój oraz wypoczynek w otoczeniu natury.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 008

Niesiołowice, Sulęczyno i okolice 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 699
Sezon B: 2 199

Przytulny domek położony na końcu ślepej uliczki, działka z 3 stron otoczona łąkami. 2 rowery, plac zabaw, piłki, boule, rakietki i inne. W okolicy 3 jeziora, lasy, stadnina.

  • liczba osób max: 7
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tylko małe

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolice Pełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na Czytaj dalej