Domki letniskowe Jezioro Szteklin (Steklin) – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Szteklin (Steklin)

Jezioro Szteklin (Steklin) – noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Szteklin (Steklin)

Jezioro Steklin lub Szteklin położone jest w powiecie starogardzkim w gminie Zblewo. Nad jeziorem znajduje się miejscowość letniskowa, Szteklin. W pobliżu znajdują się spore Jezioro Borzechowiskie Wielkie z którym Jezioro Steklin jest połączone przesmykiem oraz Jezioro Sumińskie. Jeziora otoczone są lasami, nad brzegami znajdują się liczne domki letniskowe oraz jest kilka ośrodków wypoczynkowych. Turyści znajdą tutaj piękną przyrodę oraz wytchnienie od dnia codziennego w ciszy i czystym powietrzu. Do wynajęcia są kwatery i domy wakacyjne. Jezioro Steklin ma długość około 2,5km, urozmaiconą i w większości dostępną linię brzegową, jest dość głębokie, maksymalna głębokość to 16m, ma powierzchnię ok. 48ha. Jezioro Steklin (Szteklin) jest cenione przez nurków ze względu na dobrą widoczność (do 6m) oraz ciekawe stanowiska obserwacyjne. Brzeg w większości jest dostępny do kąpieli, wejścia są trawiaste, w ośrodkach wypoczynkowych są zorganizowane kąpieliska oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego. We wsi Szteklin jest także kąpielisko gminne z pomostem, miejscem do plażowania i placem zabaw dla dzieci. W jeziorze można złowić okonie, szczupaki, leszcze, płocie, liny, karasie i karpie. Jezioro jest prywatne, trzeba wykupić pozwolenie na wędkowanie.

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Szteklin (Steklin)

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 041

Szteklin, Bory Tucholskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 599
Sezon B: 2 199

400zł taniej w terminie 17-25.08.24. Nowa cena: 2199zł/7 nocy + opłaty dodatkowe Bardzo dobrze wyposażony domek położony blisko jeziora. Na działce plac zabaw i grill. Niedaleko ośrodek wypoczynkowy z kąpieliskiem.

  • liczba osób max: 8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: nie

Domek letniskowy nr 049

Szteklin, Bory Tucholskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 999
Sezon B: 2 399

300zł taniej w terminach 31.08.-07.09.24. i po 14.09.24. Nowa cena: 2099zł/7 nocy + opłaty dodatkowe Przyjemny domek położony 20m od brzegu jeziora z prywatnym pomostem za zamykaną furtką. Można wypożyczyć 2 deski SUP. W pobliżu jest ośrodek wypoczynkowy z kąpieliskiem, stołówką i wypożyczalnią.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: nie

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie Bory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej