Domki letniskowe Ocypel

Ocypel - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Ocypel

Ocypel to wieś położona pośród lasów Borów Tucholskich nad jeziorem Ocypel Wielki. W st wiele mniejszych jezior. Jezioro Ocypel Wielki łączy się z Jeziorem Długim. Organizowane są spływy kajakowe rzeką Wdą. W pięknych i grzybnych lasach jest wiele tras i szklaków pieszych i rowerowych. Przyroda jest czysta, zachowana w swej naturalnej formie. Nad jeziorami umiejscowione są domki letniskowe, ośrodki wypoczynkowe i stanice wodne, gdzie można rezerwować noclegi oraz wypożyczyć sprzęt pływający. W lasach znajdują się miejsca dziewicze oraz można także podziwiać pomniki przyrody: stare dęby we Wdeckim Młynie 96km) i wiekowe lipy w Lubichowie (12km). Zamek Krzyżacki w Malborku znajduje się w odległości 70km, w mieście można także zwiedzić zabytkowe kościoły i budynki oraz Dino Park. Do Gniewu jest 40km, gdzie także znajduje się Zamek krzyżacki organizowane są cykliczne imprezy Vivat Vasa! , Konny Turniej Rycerski oraz weekendowe spotkania z historią. Do Pelplina z Bazyliką Katedralna jest 35km. Można także wybrać się na całodniowa wyprawę do Trójmiasta (90km) dzięki bliskości autostrady podróż będzie szybsza.

Domek letniskowy nr 078

Ocypel, Bory Tucholskie 4.8
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 299
Sezon B: 1 109

Domek położony w otoczeniu lasów oraz w sąsiedztwie ośrodka wypoczynkowego z kąpieliskiem dla dzieci i wypożyczalnią sprzętu wodnego. W okolicy tereny spacerowe, spływy, jeziora, konie.

  • liczba osób max: 5
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: nie

Bory Tucholskie

Bory TucholskieBory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej