Domki letniskowe Mermet – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Mermet

Mermet – noclegi, domki

Mermet położony jest w powiecie starogardzkim, faktycznie już na terenie Kociewia, w okolicy jeziora Długiego i Ocypel. Miejscowość otoczona jest lasami Borów Tucholskich. Lasy są rozległe, grzybne, pełne malutkich jeziorek oraz miejsc nietkniętych jeszcze przez cywilizację. Można podziwiać pomniki przyrody: stare dęby we Wdeckim Młynie 96km) i wiekowe lipy w Lubichowie (12km). Przez okolicę przepływa rzeka Wda tworząc piękne widoki w dolinkach. Dzięki urokliwemu położeniu w Mermecie znajdują się domki letniskowe oferujące również noclegi dla turystów. Wybierając się w ten rejon warto zabrać ze sobą rowery – w lasach jest wiele tras o różnym stopniu trudności. Dzięki stosunkowo niewielkiej odległości do autostrady można wybrać się na zamek w Malborku (ok.70km), Gniewu (40km), gdzie w okresie letnim organizowanych jest wiele imprez historycznych oraz turnieje rycerskie. Można także wybrać się do Pelplina (35km) z przepiękną katedrą lub na całodniową wycieczkę do Trójmiasta (ok.90km).

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 017

Mermet, Bory Tucholskie 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 999
Sezon B: 2 699

Wygodny i przestronny dom do 10 osób - do dyspozycji gości jest 5 sypialni. Dom otoczony jest zielenią, z działki jest widok na łąkę i las. W okolicy piękne lasy, trasy spacerowe i rowerowe.

  • liczba osób max: 10
  • liczba sypialni: 5
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie Bory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej