Domki letniskowe Masłowiczki – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Masłowiczki

Masłowiczki – noclegi, domki

Masłowiczki położone są w powiecie bytowskim. Teren jest urozmaicony, miejscowość otaczają lasy, łąki i pola uprawne. Masłowiczki leżą w gminie Tuchomie, na której terenie są szlaki piesze i rowerowe: Szlak “Rajd Tuchomie – Góra Siemierzycka”, Szlak “Ścieżka Różańcowa Błogosławionej Urszuli Leduchowskiej” w parafii Kramarzyny, ścieżka dydaktyczno przyrodnicza “Zbójecki Szlak”, trasa kolarska “Na Kolejowym Szlaku” Miastko – Bytów – Łeba oraz szlak wodny: Jezioro Kamieniczno – Kamienica – Słupia. W Masłowiczkach można zobaczyć głazy narzutowe. Są tam róznie zdomki letniskowe i gospodarstwa oferujące noclegi. W Tuchomiu (10km) organizowane są Sympozja Artystów Polskich Tworzących za Granicą w ramch Europejskiego Laboratorium Sztuki, którego atrakcjami są muzeum, galeria sztuki oraz olbrzymi “Park Rzeźb”. Na terenie gminy odbywają się także rokrocznie festyny: Noc Świętojańska w Piasznie, Festyn Odpustowy tu Trzebiatowej, Letni Festyn w Tągowiu, Festyn na Zakończenie Lata w Ciemnie oraz imprezy: Zawody Strażackie, Dożynki Gminne, Turniej rycerski, Ogólnopolski Zlot Czarownic na Górze Lemana. Na górze znajduje się także wieża widokowa o wysokości 20m. Z wieży widać piękną panoramę okolicy: wieś Tuchomie i Górę Siemierzycką. Wypoczynek w tej okolicy polecamy osobom ceniącym piękno przyrody, długie spacery lub wyprawy rowerowe oraz ciszę i spokój.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 101

Masłowiczki, Inne regiony Kaszub 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 999
Sezon B: 2 599

Komfortowy dom położony na bardzo dużej działce, w malowniczej okolicy. Na posesji basen, trampolina, grill. Cisza i spokój - oferta agroturystyczna.

  • liczba osób max: 10/12
  • liczba sypialni: 6
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Inne regiony Kaszub

Inne regiony Kaszub Miejscowości i tereny położone na Kaszubach, ale poza obszarem szeroko pojętej Szwajcarii Kaszubskiej oraz Borów Tucholskich i okolic. Region obejmuje pas nadmorski, tereny za Bytowem , pod Miastkiem, okolice Skarszew i inne. Na każdym z tych terenów jest wiele atrakcji turystycznych pozwalających aktywnie spędzić urlop. Różnią się także, ale nie diametralnie, rzeźbą terenu. Łączy je Czytaj dalej