Domki letniskowe Raduń – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Raduń

Raduń – noclegi, domki

Raduń położony jest w powiecie kościerskim, nad jeziorem Raduń i Młosino. W sąsiedztwie jest jeszcze kilka innych jezior: Małe Młosino, Kły, Kały, Brzeźno, Duże Zmarłe. Okolicę otaczają grzybne lasy, w których jest sporo tras pieszych i rowerowych. Raduń leży na skraju Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Nad jeziorami usytowane są domki letniskowe, gdzie można zarezerwować noclegi. Przez Raduń prowadzi szlka rowerowy zaczynający się w Dziemianach (4,5km): Dziemiany – Dywan – Sominy – Trzebuń – Raduń – Jastrzębie – Piechowice – Dziemiany), 37km. W Dziemianach znajduje się także dobrze zagospodarowane kąpielisko z atrakcjami dla dzieci oraz dwa ośrodki jeździeckie. W okolicy odbywają się imprezy sezonowe i cykliczne oraz festyny dla rodzin z dziećmi. Polecamy wycieczkę do Wdzydz Kiszewskich (20km), gdzie znajduje się Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny, najstarsze w Polsce muzeum na wolnym powietrzu, pięknie położone nad jeziorem Wdzydze zwanym Kaszubskim Morzem lub do Wiela (10km), gdzie można podziwiać Kalwarię Wielewską. Do Kościerzyny jest 30km. W Kościerzynie jest skansen, Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Akordeonu oraz aquapqrk, puby i dyskoteki. Na drodze do Kościerzyny leży Łubiana ze znaną fabryką porcelany. Pod Kościerzyną znajdują się również Groty Mechowskie, które są otwarte dla turystów. Do Trójmiasta jest ok.90km.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 113

Raduń, Wdzydze Kiszewskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 999
Sezon B: 3 999

Dom położony jest w pięknej okolicy i w bardzo bliskim sąsiedztwie jeziora. Sauna i łódź do dyspozycji gości. W pobliżu jazdy konne, tenis, spływy kajakowe oraz grzybne lasy.

  • liczba osób max: 10
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Wdzydze Kiszewskie

Wdzydze Kiszewskie Czyste, naturalne tereny położone na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego o przewadze terenów leśnych, sąsiadujące na południu z Borami Tucholskimi. Głównym jeziorem regionu i przy okazji największym jeziorem Kaszub jest Jezioro Wdzydze. Jezioro to połączone z rzeką Wdą nazywane jest czasem Morzem Kaszubskim. Ze swoim zapleczem stanowi świetny i doceniany przez turystów akwen do uprawiania sportów Czytaj dalej