Domki letniskowe Jezioro Młosino

Jezioro Młosino - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Młosino

Jezioro Młosino (Wielkie Młosino) położone jest w powiecie chojnickim w okolicy miejscowości Raduń. Jest to jezioro rynnowe otoczone lasami Borów Tucholskich, mieszczące się na skraju Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Ma powierzchnię 63 ha i maksymalną głębokość ponad 22m. W jeziorze występują okonie i płocie, szczupaki oraz leszcze, zezwolenie należy wykupić na miejscu, w Raduniu. Jezioro Młosino połączone jest z pobliskim jeziorem Raduń. Brzeg jeziora Młosino jest dostępny do kąpieli – są miejsca z łagodnym wejściem naturalnym, dogodnym dla dzieci oraz miejsca, gdzie szybko robi się głęboko. Nad jeziorem usytuowane są domki letniskowe, gdzie turyści mogą wykupić noclegi. Okolice jeziora Młosino to czyste tereny, porośnięte grzybnymi lasami, gdzie natura pozostała czysta. W okolicy znajduje się wiele jezior: Małe Młosino, Kły, Brzeźno, Duże Zmarłe, Małe Zmarłe, Blewicz oraz znane Jezioro Wielewskie (7km). W okolicy organizowane są spływy kajakowe. Okolice Radunia i Jeziora Młosino to czyste tereny, gdzie można aktywnie wypocząć w kontakcie z naturalnie zachowaną przyrodą.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 113

Raduń, Wdzydze Kiszewskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 999
Sezon B: 1 949

Dom położony jest w pięknej okolicy i w bardzo bliskim sąsiedztwie jeziora. Sauna i łódź do dyspozycji gości. W pobliżu jazdy konne, tenis, spływy kajakowe oraz grzybne lasy.

  • liczba osób max: 10
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

Wdzydze Kiszewskie

Wdzydze KiszewskieCzyste, naturalne tereny położone na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego o przewadze terenów leśnych, sąsiadujące na południu z Borami Tucholskimi. Głównym jeziorem regionu i przy okazji największym jeziorem Kaszub jest Jezioro Wdzydze. Jezioro to połączone z rzeką Wdą nazywane jest czasem Morzem Kaszubskim. Ze swoim zapleczem stanowi świetny i doceniany przez turystów akwen do uprawiania sportów Czytaj dalej