Domki letniskowe Piechowice – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Piechowice

Piechowice – noclegi, domki

Piechowice leżą w powiecie kościerskim, pomiędzy jeziorami Słupino i Cheb, tuż pod Dziemianami. Miejscowość leży na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Otoczona jest polami uprawnymi i lasami. Nad jeziorami są domki letniskowe, gdzie można zarezerwować noclegi. W Dziemianach, wokół jeziora Rzuno, zorganizowana jest ścieżka przyrodnicza oraz opracowane są dwie trasy rowerowe: A (Dziemiany – Borsztal – Turzonka – Kalisz – Słupinko – Dąbrówka – Piechowice – Dziemiany), ok 30km oraz B (Dziemiany – Dywan – Sominy – Trzebuń – Raduń – Jastrzębie – Piechowice – Dziemiany), 37km. W Dziemianach znajduje się także dobrze zagospodarowane kąpielisko z atrakcjami dla dzieci oraz dwa ośrodki jeździeckie. W okolicy odbywają się imprezy sezonowe i cykliczne oraz festyny dla rodzin z dziećmi. Polecamy wycieczkę do Wdzydz Kiszewskich (23km), gdzie znajduje się Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny, najstarsze w Polsce muzeum na wolnym powietrzu, pięknie położone nad jeziorem Wdzydze zwanym Kaszubskim Morzem lub do Wiela (14km), gdzie można podziwiać Kalwarię Wielewską. Do Kościerzyny jest 25km. W Kościerzynie jest skansen, Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Akordeonu oraz aquapqrk, puby i dyskoteki. Pod Kościerzyną znajdują się również Groty Mechowskie, do których można wejść.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 010

Piechowice, Wdzydze Kiszewskie 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 699
Sezon B: 2 299

Duży, bardzo dobrze wyposażony dom z bezpośrednim zejściem do jeziora, prywatną plażą, dużym pomostem i łódką rybacką. Piękny widok na jezioro. Centralne ogrzewanie.

  • liczba osób max: 9/11
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Wdzydze Kiszewskie

Wdzydze Kiszewskie Czyste, naturalne tereny położone na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego o przewadze terenów leśnych, sąsiadujące na południu z Borami Tucholskimi. Głównym jeziorem regionu i przy okazji największym jeziorem Kaszub jest Jezioro Wdzydze. Jezioro to połączone z rzeką Wdą nazywane jest czasem Morzem Kaszubskim. Ze swoim zapleczem stanowi świetny i doceniany przez turystów akwen do uprawiania sportów Czytaj dalej