Domki letniskowe Jezioro Biebrowo

Jezioro Biebrowo - noclegi, domki

Jezioro Biebrowo położone jest w gminie Dziemiany, w powiecie kościerskim. Najbliższą miejscowością jest Kalisz (Kaszubski). W okolicy znajdują się piękne lasy Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego i Borów Tucholskich oraz liczne jeziora jak Jezioro Wyrówno i Jezioro Bielawy w odległości ok. 1,5km, Jezioro Schodno, małe Jezioro Słone, Jezioro Cheb i Jezioro Słupino, Jezioro Gogolino, Jezioro Lipno i Jezioro Rzuno w Dziemianach ze spora plażą, piaszczystym wejściem i strefą dla dzieci. Ze względu na swoje malownicze położenie w otulinie Borów Tucholskich, w Kaliszu znajdują się domki letniskowe do wynajęcia. Jezioro Biebrowo jest położone w otoczeniu lasu, łąk i domów mieszkalnych na wschodnim brzegu. Nad jeziorem jest ładna, gminna plaża z piaszczystym wejściem i ławeczkami. Jest także dobre stanowisko do opalania na trawiastej skarpie. Wędkowanie w jeziorze po zakupie pozwolenia. W pobliskich lasach są liczne trasy rowerowe i piesze. Lasy są grzybne, a szczególnie malowniczo prezentują się jesienią.

Domek letniskowy nr 011

Kalisz Kaszubski, Wdzydze i okolice Nowość
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 179
Sezon B: 1 059

Domek położony na obrzeżu wsi, niedaleko jeziora. Na działce altana, miejsce na ognisko, huśtawka. Nad jeziorem gminne kąpielisko z trawiastym i łagodnym wejściem do wody.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 1
  • zwierzęta: tak

Wdzydze i okolice

Wdzydze i okoliceCzyste, naturalne tereny położone na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego o przewadze terenów leśnych, sąsiadujące na południu z Borami Tucholskimi. Głównym jeziorem regionu i przy okazji największym jeziorem Kaszub jest Jezioro Wdzydze. Jezioro to połączone z rzeką Wdą nazywane jest czasem Morzem Kaszubskim. Ze swoim zapleczem stanowi świetny i doceniany przez turystów akwen do uprawiania sportów Czytaj dalej