Domki letniskowe Krzynia – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Krzynia

Krzynia – noclegi, domki

Krzynia położona jest w powiecie słupskim, nad jeziorem Krzynia, na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. W sąsiedztwie jest miejscowość Dębica Kaszubska, a do Słupska jest 20km. Miejscowość otoczona jest czystymi lasami, wokół parku krajobrazowego został utworzona otulina zabezpieczająca go przez skażeniem. Ukształtowanie terenu rejonu jest dość zróżnicowane, dzięki czemu rozciągają się piękne widoki z okolicznych wzgórz. Nad jeziorem Krzynia są domki letniskowe w luźnej zabudowie oferujące noclegi turystom. W okolicy jest wiele tras spacerowych, rowerowych oraz kilka ścieżek przyrodniczych na terenie parku. Przez jezioro przechodzi szlak kajakowy “Z biegiem Słupi” ciągnący się aż z jeziora Gowidlińskiego. W parku krajobrazowym liczne są rezerwaty przyrody oraz pomniki przyrody. W okolicy można zobaczyć kościoły (Dębica Kaszubska, Kołczygłowy), elektrownie wodne (Konradowo, Skarszewo Dolne, Krzynia) oraz odwiedzić Słupsk (kościoły, stary browar, Baszta Czarownic, ratusz, renesansowy zamek). Do otwartego morza w Ustce jest 40km.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 061

Krzynia, Inne regiony Kaszub 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 199
Sezon B: 2 799

Wygodny i dobrze wyposażony dom, pięknie położony na terenie parku krajobrazowego Dolina Słupi. W odległym o 800 m ośrodku można wykupić wyżywienie i wypożyczyć sprzęt wodny.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: małe, bez kotów

Atrakcje w okolicy

Inne regiony Kaszub

Inne regiony Kaszub Miejscowości i tereny położone na Kaszubach, ale poza obszarem szeroko pojętej Szwajcarii Kaszubskiej oraz Borów Tucholskich i okolic. Region obejmuje pas nadmorski, tereny za Bytowem , pod Miastkiem, okolice Skarszew i inne. Na każdym z tych terenów jest wiele atrakcji turystycznych pozwalających aktywnie spędzić urlop. Różnią się także, ale nie diametralnie, rzeźbą terenu. Łączy je Czytaj dalej