Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Nasi moderatorzy sprawdzą jej treść i jeśli spełnia warunki regulaminu- zostanie opublikowana.

Cennik, kalendarz zajętości, formularz rezerwacji

CENNIK - wynajem domu na 1 tydzień (7 noclegów)

Pogrubiona cena jest ceną wynajmu domu na 1 tydzień, od soboty do soboty i zawiera już w sobie kwotę rezerwacji i zaliczki. Mogą wystąpić opłaty dodatkowe podane w tabelce poniżej cennika.

Sezon ASezon BWeekendy:
27.06.2020 – 22.08.2020.poza sezonem A25.04 - 03.05.20. 10.06.- 14.06.20.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1399 zł/tydzień1299 zł/tydzień739 zł za 3 noce, 919 zł za 4 noce*
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)479 zł/tydzień449 zł/tydzień399 zł/pobyt
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)920 zł/tydzień850 zł/tydzień340 zł za 3 noce, 520 zł za 4 noce
Sezon ASezon BWeekendy:
27.06.2020 – 22.08.2020.poza sezonem A25.04 - 03.05.20. 10.06.- 14.06.20.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1399 zł/tydzień1299 zł/tydzień739 zł za 3 noce, 919 zł za 4 noce*
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)479 zł/tydzień449 zł/tydzień399 zł/pobyt
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)920 zł/tydzień850 zł/tydzień340 zł za 3 noce, 520 zł za 4 noce

*WEEKEND POZA SEZONEM A (cena nie dotyczy Majówki i Bożego Ciała):
500zł za weekend (przyjazd w piątek wyjazd w niedzielę) + opłaty dodatkowe wymienione poniżej

OPŁATY DODATKOWE:
1. Zużycie energii elekt. wg wskazań licznika; koszt 90 gr. za 1 kWh
2. Sprzątanie domu po zakończeniu turnusu 100 zł jeżeli najemca nie chce sam wykonać tej pracy
3. Opłata za bieliznę pościelową 10 zł/osoba/pobyt - opłata obowiązkowa
4. Każde zwierzę: 50zł/tydzień (w przypadku krótszych wynajmów opłata jest pobierana jak za cały tydzień)
5. Drewno do kominka 1 wsad gratis, dodatkowa wiązka 30 zł

KAUCJA 300 zł - Płatna w dniu przyjazdu
Kaucja, pobierana przez właściciela w momencie przekazania kluczy w dniu przyjazdu, jest zwracana najemcy po potrąceniu kwoty opłat dodatkowych oraz ewentualnych uzasadnionych kosztów szkód powstałych z jego winy. Potrącenie z kaucji  kwoty opłat dodatkowych następuje w dniu wyjazdu i dotyczy opłat, których wysokość zależy od zużycia (np. opłata za energię elektryczną, zużyte drewno itp). Opłaty dodatkowe stałe (np. za dodatkowe osoby, za pobyt zwierzęcia, wypożyczenie sprzętu, sprzątanie, bieliznę pościelową, opłaty zryczałtowane itp.) są pobierane w dniu przyjazdu wraz z czynszem najmu. Kaucja nie jest tożsama z zaliczką.

REZERWACJA
Aby zarezerwować dom najpierw wybierz termin na kalendarzu poniżej:

Opis domu

 • liczba osób max: 7
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tak
 • odległość od wody: 1,2 km
 • powierzchnia użytkowa: 80 m²
 • powierzchnia działki: 500 m²
 • najbliższe jezioro: Jasień

Domek letniskowy położony we wsi Baranowo, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu grzybnych lasów. Do Trójmiasta jest 80km, do Bytowa 25km, do Kościerzyny 41km, do Łeby 70km. Działka o powierzchni 500m2 nie jest w pełni ogrodzona (ogrodzenie z 2 stron) i sąsiaduje z padokiem z końmi. Padok jest odgrodzony płotem typu rancho. Na działce obok, odgrodzonej płotkiem, znajduje się dom do wynajmu (Oferta 023) –  rozmieszczenie domów względem siebie zapewnia prywatność wypoczynku – taras domu 023 jest po przeciwnej stronie niż taras domku 029. Za ścianą zieleni znajduje się kolejny dom do wynajmu (Oferta 130), także umiejscowiony tak, aby goście mieli zapewnioną intymność pobytu. Przy domu nr 130, do wspólnego korzystania z gośćmi z sąsiednich domków są: altana biesiadna, piaskownica, zjeżdżalnia oraz staw z możliwością wędkowania (karasie). W odległości 12 km znajduje się stadnina koni. Najbliższe miejsce do wędkowania w jeziorze znajduje się 1200m od domku we wsi Nowa Wieś, a w odległości około 3km, nad Jeziorem Jasień, znajduje się kąpielisko gminne z plażą i pomostami. Goście mogą także zakupić na miejscu warzywa ekologiczne.

Opis domu
Klimatyczny domek letniskowy o powierzchni 80 m2 z zadaszonym tarasem. Na parterze jest salon z kominkiem, TV, stołem i z rozkładaną sofą, wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Na piętro prowadzą strome schody. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Jedna z 3 łóżkami 1 osobowymi, druga  z 2 łóżkami 1 osobowymi.

Domek można wynająć także na WEEKENDY poza sezonem A – szczegółowy cennik, dostępne terminy oraz możliwość rezerwacji znajdują się w zakładce “Terminy i rezerwacja”.

Charakterystyka i wyposażenie obiektu:

 • Sypialnia I : 3 łóżka 1 osobowe, piętro
 • Sypialnia II : 2 łóżka 1 osobowe, piętro
 • Dodatkowe spanie: sofa 2 os. w salonie: parter
 • Salon z kominkiem: parter
 • Aneks kuchenny: parter
 • Kuchenka: 4 fajerki, elektryczna z piekarnikiem
 • Czajnik
 • Lodówka
 • Łazienka z prysznicem: parter
 • Ciepła woda: bojler elektryczny
 • Ogrzewanie: kominek, grzejniki elektr.
 • TV: naziemna
 • Grill przenośny
 • Wędkowanie w stawie: w cenie
 • Wędkowanie w jeziorze: wykup zezwolenia na miejscu
 • Sklep spożywczy: 1,5 km, Chośnica
 • Lekarz, ośrodek zdrowia: 8 km, Parchowo
 • Stadnina koni: 9km (Rokity), 12 km (Pomysk Wielki)

Atrakcje w okolicy

Oferta jest idealna dla osób pragnących wypoczynku w ciszy i spokoju i w kontakcie z naturą. Szczególnie polecamy wypoczynek dla miłośników koni oraz grzybiarzy. Okoliczne lasy są piękne i bardzo grzybne. W odległości ok. 10km (Rokity) i 12 km (Pomysk Wielki) znajdują się stadniny koni. Dodatkowo, na sąsiedniej działce, jest padok z dwoma końmi polskimi. Nad Jeziorem Jasień znajduje się zagospodarowane kąpielisko gminne. Nad jeziorem można także wędkować. Jezioro Jasień to największe jezioro na Pojezierzu Bytowskim leży na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Słupi. Ziemia Bytowska posiada szereg atrakcji turystycznych takich jak zamek krzyżacki w Bytowie, zameczek Bismarcka w Warcinie. Ponadto jest wiele atrakcyjnych szlaków kajakowych i rowerowych. Początek spływu z pobliskiej wioski Soszyca odległej 8 km. W Soszycy znajduje się także elektrownia szczytowo-pompowa z dwoma najstarszymi na świecie żarówkami. W odległości ok. 22km znajdują się malowniczo położone nad jeziorem Długim, w otoczeniu pięknych lasów, kamienne kręgi w Węsiorach.

Lokalizacja - opis

Dom nr 029 lokalizacja*:

miejscowość: Baranowo, jezioro: Jasień, region: Sulęczyno i okolice, gmina: Parchowo , powiat: bytowski
*dokładamy wszelkich starań aby lokalizacja pokazana na tej mapie była zbliżona do faktycznej, natomiast należy ją traktować jedynie jako lokalizację orientacyjną.

Ten obiekt nie ma jeszcze opinii- napisz swoją

Napisz opinięZasady systemu oceniania

Sulęczyno i okolice

Sulęczyno i okolicePełne bujnych lasów, malownicze tereny położone w okolicy Sulęczyna. Region definiują jeziora Gowidlino, Węgorzyno i Mausz od wschodu, a od zachodu jeziora Jasień i Żukowskie. Głównymi ośrodkami są Sulęczyno, Sierakowice i Gowidlino. Urozmaicona rzeźba terenu oraz liczne jeziora kreślą linię bajecznego krajobrazu. Błękit nieba i zieleń roślinności odbijane przez oczka jezior pozwalają zatracić się na

Czytaj dalej