Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Nasi moderatorzy sprawdzą jej treść i jeśli spełnia warunki regulaminu- zostanie opublikowana.

Cennik, kalendarz zajętości, formularz rezerwacji

CENNIK - wynajem domu na 1 tydzień (7 noclegów)

Pogrubiona cena jest ceną wynajmu domu na 1 tydzień, od soboty do soboty i zawiera już w sobie kwotę rezerwacji i zaliczki. Mogą wystąpić opłaty dodatkowe podane w tabelce poniżej cennika.

Sezon ASezon BTYLKO weekendy:
26.06.2021 – 28.08.2021.poza sezonem A25.04 - 03.05.21.
02.06.- 06.06.21.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1699 zł/tydzień1449 zł/tydzień999 zł za 3 noce, 1249 zł za 4 noce
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)599 zł/tydzień549 zł/tydzień449 zł/pobyt
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)1100 zł/tydzień900 zł/tydzień550 zł za 3 noce, 800 zł za 4 noce
Sezon ASezon BTYLKO weekendy:
26.06.2021 – 28.08.2021.poza sezonem A25.04 - 03.05.21.
02.06.- 06.06.21.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1699 zł/tydzień1449 zł/tydzień999 zł za 3 noce, 1249 zł za 4 noce
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych)599 zł/tydzień549 zł/tydzień449 zł/pobyt
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu)1100 zł/tydzień900 zł/tydzień550 zł za 3 noce, 800 zł za 4 noce

OPŁATY DODATKOWE:
1. Zużycie energii elekt. wg wskazań licznika; koszt 1zł za 1 kWh.
2. Sprzątanie domu po zakończeniu turnusu 150 zł jeżeli najemca nie chce sam wykonać tej pracy.
3. Bielizna pościelowa 20 zł/osoba/pobyt (można zabrać swoje prześcieradła i poszewki - wówczas opłata nie jest pobierana)
4. Każde zwierzę 100 zł/tydzień
5. Drewno do kominka 1 wsad gratis, dodatkowa wiązka 20 zł

KAUCJA 300 zł - Płatna w dniu przyjazdu
Kaucja, pobierana przez właściciela w momencie przekazania kluczy w dniu przyjazdu, jest zwracana najemcy po potrąceniu kwoty opłat dodatkowych oraz ewentualnych uzasadnionych kosztów szkód powstałych z jego winy. Potrącenie z kaucji  kwoty opłat dodatkowych następuje w dniu wyjazdu i dotyczy opłat, których wysokość zależy od zużycia (np. opłata za energię elektryczną, zużyte drewno itp). Opłaty dodatkowe stałe (np. za dodatkowe osoby, za pobyt zwierzęcia, wypożyczenie sprzętu, sprzątanie, bieliznę pościelową, opłaty zryczałtowane itp.) są pobierane w dniu przyjazdu wraz z czynszem najmu. Kaucja nie jest tożsama z zaliczką.

REZERWACJA
Aby zarezerwować dom najpierw wybierz termin na kalendarzu poniżej:

Opis domu

Przytulny domek położony w Borach Tucholskich, w miejscowości Konarzyny pod Starą Kiszewą. Do Starej Kiszewy jest 10km, do Wdzydz Kiszewskich i Jeziora Wdzydze jest około 15km, do Kościerzyny jest 25km, do Starogardu Gdańskiego 35km, do Trójmiasta 75km. W najbliższej okolicy jest kilka pięknie położonych jezior. Najbliższe, bardzo czyte, śródleśne Jeziora Prusionki Wielkie oraz Prusionki Małe są w odległości około 900m od domku. Oba jeziora są dostępne do kąpieli. Jezioro Drzęczno z dużą, piaszczysto-trawiastą plażą i łagodnym wejściem do wody jest w odległości około 1km. Nieco dalej znajduje się Jezioro Krąg (ok.1,5km), Jezioro Kozielnia (4km) i Jezioro Wygonin (5km).
Działka o powierzchni nieco ponad 1000m2 jest w pełni ogrodzona siatką i sąsiaduje z lasem. Domek położony jest w cichej i spokojnej okolicy, otoczony zadbanym ogrodem. Na działce znajduje się grill stacjonarny i miejsce na ognisko. Otaczające lasy są grzybne, są w nich liczne trasy piesze i rowerowe. Do pobliskich jezior można dojechać samochodem i rowerem. Domek jest świetną propozycją dla osób poszukujących cichego miejsca i wypoczynku w kontakcie z naturą.

Opis domu
Dobrze wyposażony, parterowy domek z tarasem, o powierzchni 35m2. W domku znajdują się: pokój dzienny z rozkładaną dużą rogówką i telewizorem oraz piecem kaflowym opalanym drewnem, który ogrzewa cały domek; sypialnia z 2 złączonymi tapczanami 1 osobowymi i szafą; w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegółowy cennik, dostępne terminy oraz możliwość rezerwacji znajdują się w zakładce “Terminy i rezerwacja”.

Charakterystyka i wyposażenie obiektu:

 • Sypialnia I : 2 złączone tapczany 1 osobowe
 • Rozkładana rogówka : salon
 • Łazienka z kabiną prysznicową
 • Salon z piecem kaflowym opalanym drewnem
 • Wyposażona kuchnia
 • Kuchenka: indukcyjna, przenośna, 2 fajerki
 • Piekarnik: przenośny, elektryczny
 • Czajnik elektryczny
 • Ogrzewanie: piec kaflowy
 • Ciepła woda: bojler elektryczny
 • Lodówka z zamrażarką
 • Pralka automatyczna
 • TV: satelitarna
 • 2 leżaki i parasol
 • Grill stacjonarny
 • Ognisko na działce
 • Wędkowanie: wykup pozwolenia J. Krąg, J. Wygonin
 • Lekarz: 10 km, Stara Kiszewa
 • Sklep spożywczy: 1,5 km, Konarzyny
 • Bankomat: 1,5km Konarzyny
 • Restauracja: 1,5km Konarzyny

Atrakcje w okolicy

Domek położony jest w otoczeniu lasów, gdzie jest wiele tras rowerowych, nordic-walking i pieszych. Pośród lasów znajdują się także czyste jeziora wytopiskowe, dostępne do kąpieli. Lasy są grzybne. Okolica jest cicha i spokojna, w sąsiedztwie nie ma wielu innych domków, natomiast jest kilka pięknych jezior: Jeziora Prusionki Wielkie i Małe, Jezioro Drzęczno, spore Jezioro Krąg, jezioro Kozielnia, Jezioro Przywłoczne, Jezioro Czerwonko, Jezioro Wygonin. Do Jeziora Wdzydze, które w rzeczywistości składa się z kompleksu 4 jezior, zwane jest także "Wielką Wodą" z bogatym zapleczem turystycznym, doceniane przez miłośników sportów wodnych jest 15km.
Ciekawe i popularne jest pobliskie Jezioro Wygonin (5km od domku). Jest to znane, sportowe łowisko karpia oraz szczupaka, organizowane są zawody połowu karpia "Złoty Hak. Ciekawostką jest to, pobliskie jeziora są połączone z Jeziorem Wygonin poprzez podziemne jezioro.
W Starej Kiszewie (10km) jest zabytkowy zamek krzyżacki i kościół oraz centrum wypożyczania kajaków "Czółenko", które organizuje spływy kajakowe z odwozem. Do Kościerzyny jest zaledwie 25km, gdzie jest aquapark, kino 3D, muzea, duże sklepy sieciowe. Można także odwiedzić Skansen we Wdzydzach Kiszewskich (15km) oraz skorzystać z bogatej oferty sportów wodnych nad jeziorem Wdzydze, zobaczyć Kalwarię w Wielu (20km) oraz zamki krzyżackie w Bytowie (50km), Gniewie (65km) i Malborku (80km). Polecamy także całodzienną wycieczkę nad morze, do Gdańska lub Sopotu (75km), albo do serca Kaszub - Szymbarku i Wieżycy czy Kartuz.

Iwona i Witek (termin: 27/06/2020 - 11/07/2020)
5/5 Bardzo zadowolony
Domek czysty, dobrze wyposażony i wygodny. Życzliwa i przyjazna właścicielka. Olbrzymim walorem jest usytuowanie działki pod lasem w miejscu cichym i spokojnym, pełnym śpiewów ptaków. Można nawet rozpalić ognisko. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku.
Napisz opinięZasady systemu oceniania

Bory Tucholskie

Bory TucholskieBory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają

Czytaj dalej