Domki letniskowe Jezioro Drzęczno (Drzeszcz) – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Drzęczno (Drzeszcz)

Jezioro Drzęczno (Drzeszcz) – noclegi, domki

Jezioro Drzęczno (Drzeszcz) położone jest w gminie Stara Kiszewa, w powiecie kościerskim niedaleko miejscowości Konarzyny. Jezioro otoczone jest lasami, ma czystą wodę i piaszczyste dno. Brzeg jest bardzo dobrze dostępny do kąpieli, także dla małych dzieci. Jest kilka wejść, w tym duże, piaszczyste plaże. Jezioro ma powierzchnię 40ha, maksymalną głębokość 7,5m, długość linii brzegowej to około 3km. Jezioro jest prywatne, wędkowanie tylko po wykupieniu pozwolenia u właściciela jeziora. W jeziorze można znaleźć liny, okonie, szczupaki, płocie. Na brzegach są pomosty wędkarskie, w większości prywatne. Jezioro Drzeszcz położone jest na obszarze Borów Tucholskich, większość jego linii brzegowej porastają lasy, na brzegu usytuowane są domki letniskowe, także na wynajem. Jezioro jest bardzo czyste, położone w zacisznym miejscu z dala od przemysłu i zanieczyszczeń, wypoczywający znajdą tam wytchnienie od zgiełku miejskiego i codziennej gonitwy. W okolicy znajduje się wiele pięknie położonych jezior jak Jeziora Prusionki Wielkie i Małe, Jezioro Krąg, Jezioro Przywłoczne, Jezioro Czerwonko, Jezioro Kozielnia, a także w odległości około 15km duże i znane jezioro Wdzydze i Jezioro Gołuń.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 046

Konarzyny, Bory Tucholskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 199
Sezon B: 1 899

Przyjemny i dobrze wyposażony domek położony w otoczeniu grzybnych lasów. W okolicy kilka jezior, piękne kąpieliska, stanowiska wędkarskie. W lasach wiele tras rowerowych i pieszych. Pobyt ze zwierzętami.

  • liczba osób max: 4
  • liczba sypialni: 1
  • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 048

Konarzyny, Bory Tucholskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 4 299
Sezon B: 3 599

Komfortowa rezydencja położona w otoczeniu lasów Borów Tucholskich. w zacisznej okolicy. W pobliżu kilka jezior, grzybne lasy, trasy rowerowe i piesze. W domu 5 sypialń, 3 łazienki, 2 kominki.

  • liczba osób max: 10
  • liczba sypialni: 5
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie Bory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej