Domki letniskowe Czarne – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Czarne

Czarne – noclegi, domki

Miejscowość Czarne położona jest w gminie Kaliska w powiecie starogardzkim. Wieś położona jest pomiędzy lasami Borów Tucholskich, nad brzegiem rzeki Wdy. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z drugiej połowy XVIIw. W zakresie administracyjnym sołectwa Czarne położone jest Jezioro Gogolinek. Nieopodal znajduje się duże Jezioro Trzechowskie oraz kilka leśnych jeziorek. Położenie miejscowości pośród lasów, w sąsiedztwie jezior oraz rzeki Wdy umożliwia wypoczywającym relaks w kontakcie z naturą. Nad jeziorami położone są domki letniskowe, zabudowa jest rozproszona, nie ma dużych kolonii domków letniskowych. Turyści rezerwujący noclegi mogą odnaleźć tutaj spokój i wiele zacisznych miejsc. Otaczające lasy są grzybne, jest wiele tras rowerowych i pieszych. Miejscowość położona jest niedaleko Starogardu Gdańskiego – odległość 25km, gdzie jest kino, galeria, basen, puby, dyskoteka. Do Swarożyna z wjazdem na autostradę jest 40km, dzięki czemu podróż np. do Trójmiasta, Malborka czy Gniewu jest znacznie krótsza i wygodniejsza. Takie umiejscowienie wsi Czarne umożliwia wypoczynek na łonie natury, pośród lasów i jezior, korzystanie z miejskiej infrastruktury oraz zwiedzanie pięknej Ziemi Kociewskiej i Kaszubskiej.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 005

Czarne, Bory Tucholskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 699
Sezon B: 2 499

Bardzo dobrze wyposażony dom położony w zacisznej okolicy, w pobliżu lasów. Na działce duży basen, huśtawka, hamak, miejsce na ognisko, wiata na samochód. Dostępny Internet.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie Bory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej