Domki letniskowe Jezioro Gogolinek – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Gogolinek

Jezioro Gogolinek – noclegi, domki

Jezioro Gogolinek położone jest w gminie Kaliska, w powiecie starogardzkim, najbliższe miejscowości to wsie Czarne, Młyńsk i Trzechowo i Czechowo. Jest to niewielkie jezioro wytopiskowe położone w małej niecce pośród pięknych lasów Borów Tucholskich. Jezioro Gogolinek jest prywatne, nie jest jeziorem wędkarskim, nie jest zarybione. Wędkowanie możliwe jest w pobliskim Jeziorze Trzechowskim. Brzeg jest dostępny do kąpieli, wejście jest szerokie, trawiasto-piaszczyste. Miejsce, ze względu na swoje położenie pomiędzy lasami, jest zaciszne i spokojne. Nad jeziorem znajduje się kilka domków letniskowych. Wypoczywający znajdą tutaj piękna przyrodę oraz cudowne, grzybne i pełne owoców runa lasy Borów Tucholskich. W lasach jest sporo tras rowerowych i pieszych. W pobliżu znajdują się inne jeziora jak Jezioro Trzechowskie, Jezioro Głęboczek oraz kilka niewielkich jeziorek leśnych. W odległości około o 1,5km przepływa Rzeka Wda, którą organizowane są spływy kajakowe.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 005

Czarne, Bory Tucholskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 699
Sezon B: 2 499

Bardzo dobrze wyposażony dom położony w zacisznej okolicy, w pobliżu lasów. Na działce duży basen, huśtawka, hamak, miejsce na ognisko, wiata na samochód. Dostępny Internet.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie Bory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej