Domki letniskowe Czernica – noclegi

Czernica domki letniskowe, noclegi © DomFerie – domki letniskowe Czernica

Czernica – noclegi, domki

Czernica położona jest w powiecie chojnickim w otoczeniu lasów Borów Tucholskich nad jeziorem Kosobudno. Jezioro jest czyste i rybne, w okolicy są domki letniskowe oraz ośrodki wczasowe oferujące noclegi, możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia wyżywienia. Malownicze położenie w lasach oraz ciekawej okolicy powoduje, że miejscowość jest znana turystycznie. Lasy są grzybne i pełne jagód. W sąsiedztwie leżą Brusy, Swornegacie, Chojnice (20km) oraz liczne jeziora w tym między innymi czyste, duże jeziora: Dybrzyk, Charzykowskie, Łąckie, Trzemeszno. Niedalekie Brusy (8km) słyną z secesyjnej zabudowy, organizowany jest tam Międzynarodowy Festiwal Folkloru na przełomie lipca i sierpnia, oraz festyn Pieczenie Chleba w pobliskiej wsi widno. W Swornychgaciach organizowane są spływy kajakowe Brdą. W Chojnicach można zobaczyć zabytkowe kościoły (oraz kryptę w bazylice), starówkę z fontanną, ratusz, tura wykonanego ze złomu, można także odwiedzić aquapark. W Człuchowie (40km) znajdują się ruiny zamku krzyżackiego z wieżą widokową oraz centrum rozrywki z torem cartingowym i mini zoo.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 003

Czernica, Bory Tucholskie 4,9
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 999
Sezon B: 1 999

Dom położony pośród lasów, w pięknych Borach Tucholskich Blisko lasy i kąpielisko z łagodnym wejściem. W domu znajduje się suszarnia grzybów. Można przyjechać z psem.

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • zwierzęta: tak

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie Bory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej