Domki letniskowe Jezioro Kiełpińskie – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Kiełpińskie

Jezioro Kiełpińskie – noclegi, domki

Jezioro Kiełpińskie położone jest w powiecie Chojnice, w gminie Konarzyny, przy miejscowościach Nowa Karczma i Kiełpin. Jezioro ma powierzchnię 22,5ha, otoczone jest polami i łąkami. Brzeg jest dostępny do kąpieli, wejścia są naturalne, trawiaste, także dostępne dla dzieci. Jezioro jest rybne, występują płocie, leszcze, okonie. Można łowić z brzegu lub łódki. Przy jeziorze są domki letniskowe gdzie można wykupić noclegi oraz gospodarstwa rolne. Jezioro jest czyste, w okolicy są lasy Borów Tucholskich pełne tras pieszych i rowerowych. Rejon jeziora Kiełpińskiego to przyroda zachowana w swej naturalnej formie, malownicze i grzybne i pełne runa lasy, czyste powietrze. Polecamy wypoczynek w tym miejscu wszystkim, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i zrelaksować się na łonie natury. To tereny graniczące z Zaborskim Parkiem Krajobrazowym. Przez teren gminy Konarzyny, na którym położone jest jezioro, przebiegają szlaki: szlak wodny rzeki Brdy, szlak pieszy Człuchów – Czarnoszyce – Polnica – Babilon – Zielona Chocina – Parszczenica oraz szlak rowerowy “Greenway – Naszyjnik Północy” o długości 870 km, który ciągnie się przez cztery województwa: pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko – pomorskie i wielkopolskie.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 006

Nowa Karczma, Bory Tucholskie 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 3 149
Sezon B: 2 799

Nowy, dobrze i komfortowo wyposażony dom położony blisko jeziora. Na wyposażeniu łódź, rower wodny, rowery, huśtawki i piaskownica. W sąsiedztwie piękne lasy, trasy piesze i rowerowe.

  • liczba osób max: 10
  • liczba sypialni: 4
  • zwierzęta: tylko małe

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

Bory Tucholskie

Bory Tucholskie Bory Tucholskie to naturalne, nieskażone tereny leśne. Jedne z najlepiej zachowanych i najokazalszych kompleksów leśnych w Polsce i w Europie. Prawdziwe zielone płuca Pomorza. Główne miejscowości to Brusy, Czersk,Tuchola, Cekcyn, a miasto Chojnice. Rzeźba terenu jest tu bardziej umiarkowana, bez wysokich wzgórz morenowych i długich dolin. Są liczne jeziora, ale już o mniejszej powierzchni. Przepływają Czytaj dalej