Domki letniskowe Jezioro Strzepcz

Jezioro Strzepcz - noclegi, domki

© DomFerie – domki letniskowe Jezioro Strzepcz

Jezioro Strzepcz położone jest w powiecie wejherowskim, w gminie Linia, w pobliżu miejscowości Strzepcz oraz niedaleko Miłoszewa i Nowej Huty. Jest to płytkie jezioro rynnowe o powierzchni nieco ponad 37 ha, głębokość maksymalna to tylko 4m. W Strzepczu jest plaża gminna z pomostem, w sezonie jest strzeżona. Wejście jest dogodne dla dzieci. Jezioro okalają pola oraz w części zachodniej tereny zielone. Niedaleko jeziora przepływa Rzeka Łeba. W jeziorze bytują okonie, leszcze, liny, płocie, karasie i szczupaki. Pozwolenie na wędkowanie wykupuje się w Strzepczu.

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 045

Nowa Huta, Szwajcaria Kaszubska 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 299
Sezon B: 2 299

Domek przepięknie położony na olbrzymiej, 1ha działce. Z tarasu i działki rozciąga się wspaniały widok na okolicę. Cisza, spokój i pełen relaks na łonie natury. Na działce plac zabaw z kuchnią dla dzieci.

  • liczba osób max: 6/8
  • liczba sypialni: 3
  • zwierzęta: tak

Atrakcje w okolicy

Szwajcaria Kaszubska

Szwajcaria KaszubskaW 1913 r. po raz pierwszy użyto w polskiej literaturze nazwy Szwajcaria Kaszubska dla określenia części Pojezierza Kaszubskiego obejmującej teren środkowych Kaszub, wokół Kartuz, Somonina, Chmielna i Stężycy. Szwajcaria Kaszubska to obszar charakteryzujący się dużym pofałdowaniem terenu, sporą ilością jezior, małych oczek wodnych i torfowisk. Obejmuje między innymi najwyższe wzniesienie na Niżu Środkowoeuropejskim, jakim jest Czytaj dalej