Domki letniskowe Dzierżążno – noclegi

© DomFerie – domki letniskowe Dzierżążno

Dzierżążno – noclegi, domki

Dzierżążno położone jest w powiecie kartuskim, nad jeziorem Mezowskim. Miejscowość leży bardzo blisko Kartuz, uważanych za stolicę Kaszub (kwestia prawdziwej stolicy Kaszub jest nadal nierozstrzygnięta). Okolica jest malownicza, jest kilka całkiem sporych jezior oraz wiele malutkich jeziorek ukrytych pośród lasów, łąk i pól. Nad jeziorami stoją domki letniskowe, gdzie można zarezerwować noclegi. W Kartuzach (3km) można zobaczyć skansen, kolegiatę z charakterystycznym sklepieniem w kształcie wieka trumny, erem, refektarz, neogotycki kościół. W Kartuzach są dwa jeziora: Klasztorne i Karczemne, wokół jeziora Klasztornego prowadzi trasa spacerowa zwana Gajem Świętopełka. W Pępowie (14km) znajduje się największe w Polsce muzeum Volkswagena. Polecamy także wycieczkę do centrum kultury w Szymbarku (25km) z domem do góry nogami, skansenem, lokalnym browarem, najdłuższą deską świata, domem Sybiraka oraz wieloma innymi atrakcjami. Będąc w Dzierżążnie i okolicach warto również wybrać się na zwiedzanie Trójmiasta (tylko 30km).

Domki w okolicy

Domek letniskowy nr 013

Sytna Góra, Szwajcaria Kaszubska 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 2 399
Sezon B: 2 299

Pięknie położony domek z malowniczym widokiem. Dwa niezależne poziomy, cicha i spokojna okolica, blisko do Trójmiasta. Do czystego jeziora 50m, wyjście przez furtkę. Kajak, plac zabaw dla dzieci.

 • liczba osób max: 8
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 047

Cieszonko, Szwajcaria Kaszubska 5
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 999
Sezon B: 1 749

Przytulny domek położony na wysokim brzegu Jeziora Sianowskiego z pięknym widokiem na jezioro i okolicę. Na działce huśtawka, zjeżdżalnia, trampolina, piaskownica. Poza sezonem można wynająć na min. 5 nocy.

 • liczba osób max: 4/8
 • liczba sypialni: 3
 • zwierzęta: tak

Domek letniskowy nr 076

Dzierżążno, okolice Trójmiasta 4,8
Cena za tydzień (7 noclegów)
Sezon A: 1 499
Sezon B: 1 299

Domek z widokiem na jezioro, do wody jest 30m, a do ładnego kąpieliska 150m. Dom położony w niedalekiej odległości od Trójmiasta, w okolicy jest kilka jezior i lasy. Do dyspozycji rower, huśtawka i garaż.

 • liczba osób max: 5
 • liczba sypialni: 2
 • zwierzęta: tylko małe

Domek letniskowy nr 112

Grzybno, Szwajcaria Kaszubska 5

Dom położony w zacisznej okolicy, otoczony lasem. Dom przyjazny dzieciom, do dyspozycji 4 sypialnie, plac zabaw, trampolina. W okolicy duże kąpielisko z łagodnym wejściem.

 • liczba osób max: 6/8
 • liczba sypialni: 4
 • zwierzęta: tylko małe

Być może zainteresują Cię jeziora i miejscowości w okolicy

Atrakcje w okolicy

okolice Trójmiasta

okolice Trójmiasta Tereny położone w odległości do 30km do Trójmiasta, czyli maksymalnie 30 minut samochodem do Gdyni, Sopotu lub Gdańska. Główne jeziora regionu to Kamień, Sitno, Wysoka, Głębokie. Są to tereny wypoczynkowe, porośnięte lasami, malowniczo położone nad jeziorami. Wielu mieszkańców Trójmiasta ma tam swoje domki letniskowe oraz udostępnia noclegi turystom. Dzięki swemu położeniu – jedną nogą w Czytaj dalej