Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Nasi moderatorzy sprawdzą jej treść i jeśli spełnia warunki regulaminu- zostanie opublikowana.

Cennik, kalendarz zajętości, formularz rezerwacji

CENNIK - wynajem domu na 1 tydzień (7 noclegów)

Pogrubiona cena jest ceną wynajmu domu na 1 tydzień, od soboty do soboty i zawiera już w sobie kwotę rezerwacji i zaliczki. Mogą wystąpić opłaty dodatkowe podane w tabelce poniżej cennika.

Sezon A Sezon B TYLKO weekendy:
27.06.2020 – 22.08.2020. poza sezonem A 25.04 - 03.05.20. 10.06.- 14.06.20.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1799 zł/tydzień 1499 zł/tydzień nie jest wynajmowany
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych) 699 zł/tydzień 579 zł/tydzień ---
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu) 1100 zł/tydzień 920 zł/tydzień ---
Sezon A Sezon B TYLKO weekendy:
27.06.2020 – 22.08.2020. poza sezonem A 25.04 - 03.05.20. 10.06.- 14.06.20.
Cena wynajmu za tydzień
(7 noclegów), w tym:
1799 zł/tydzień 1499 zł/tydzień nie jest wynajmowany
- rezerwacja terminu (przelew do 3 dni roboczych) 699 zł/tydzień 579 zł/tydzień ---
- płatność w dniu przyjazdu (na miejscu) 1100 zł/tydzień 920 zł/tydzień ---

OPŁATY DODATKOWE:
1. Zużycie energii elekt. wg wskazań licznika; koszt 80 gr. za 1 kWh.
2. Sprzątanie domu po zakończeniu turnusu 100 zł jeżeli najemca nie chce sam wykonać tej pracy.
3. Drewno do kominka 1 wsad gratis, dodatkowa wiązka 30 zł
4. Każde zwierzę 50 zł/tydzień

KAUCJA 300 zł - Płatna w dniu przyjazdu
Kaucja, pobierana przez właściciela w momencie przekazania kluczy w dniu przyjazdu, jest zwracana najemcy po potrąceniu kwoty opłat dodatkowych oraz ewentualnych uzasadnionych kosztów szkód powstałych z jego winy. Potrącenie z kaucji  kwoty opłat dodatkowych następuje w dniu wyjazdu i dotyczy opłat, których wysokość zależy od zużycia (np. opłata za energię elektryczną, zużyte drewno itp). Opłaty dodatkowe stałe (np. za dodatkowe osoby, za pobyt zwierzęcia, wypożyczenie sprzętu, sprzątanie, bieliznę pościelową, opłaty zryczałtowane itp.) są pobierane w dniu przyjazdu wraz z czynszem najmu. Kaucja nie jest tożsama z zaliczką.

REZERWACJA
Aby zarezerwować dom najpierw wybierz termin na kalendarzu poniżej:

Ogólne

  • liczba osób max: 6
  • liczba sypialni: 2
  • akceptacja zwierząt: tylko małe
  • odległość od wody: 10m
  • powierzchnia użytkowa: 80m2
  • powierzchnia działki: 700m2
  • najbliższe jezioro: Sudomie/Żołnowo

Dom letniskowy o powierzchni  80 m2 położony w miejscowości Grzybowo, bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Żołnowo 10 km od Kościerzyny 70 km od Gdańska. Na działce o powierzchni 700 m2 mogą parkować samochody. Dojście do jeziora Żołnowo bezpośrednio z działki wynosi 20 m. Nad jeziorem znajduje się prywatny pomost do wspólnego użytkowania z gośćmi sąsiedniego domu będącego własnością tej samej właścicielki. Do dyspozycji gości jest również kajak. Sąsiednie domy odgrodzone są od siebie żywopłotem.
Dodatkowo, otwarte miejsce do kąpieli z plażą i łagodnym wejściem do wody znajduje się nad sąsiednim jeziorem Sominko w odległości 250 m. W odległości około 1km znajduje się ośrodek wypoczynkowy, gdzie można wykupić wyżywienie.

Dom o konstrukcji mieszanej murowano-drewnianej, trzy poziomowy, z tarasem na parterze oraz balkonem na piętrze. Na parterze znajduje się przeszklona weranda, z której okien rozciąga się piękny widok na jezioro i okolicę. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, wyposażona kuchnia i przeszklona weranda z dwuosobową kanapą do spania. Z salonu jest bezpośrednie wyście na taras z kompletem mebli tarasowych. Na I piętro prowadzą dość strome schody. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, w tym jedna przejściowa. Łazienka z wanną znajduje się w przyziemiu.

UWAGA: Właściciel nie zapewnia bielizny pościelowej – poszewki należy zabrać ze sobą.

Atrakcje w okolicy

Jezioro Żołnowo wraz z sąsiadującymi jeziorami Sudomie Mielnica i Sominko, otoczone zalesionymi pagórkami, tworzą wyjątkowo malowniczy krajobraz. Z jeziora Żołnowo prowadzi szlak kajakowy rzeką Trzebiocha dalej rzeką Wdą (Czarna Woda) aż do jeziora Wdzydze. Liczne w okolicy drogi leśne umożliwiają spacery i wycieczki rowerowe. W ośrodku wypoczynkowym w odległości 1 km istnieje możliwość wypożyczenia kajaków i innego sprzętu wodnego. Ponadto, w ośrodku istnieje możliwość wyżywienia.

Lokalizacja - opis

Dom nr 123 lokalizacja*:

miejscowość: Grzybowo, jezioro: Sudomie/Żołnowo, region: Wdzydze i okolice, gmina: Kościerzyna , powiat: kościerski
*dokładamy wszelkich starań aby lokalizacja pokazana na tej mapie była zbliżona do faktycznej, natomiast należy ją traktować jedynie jako lokalizację orientacyjną.

Ten obiekt nie ma jeszcze opinii- napisz swoją

Napisz opinięZasady systemu oceniania

Wdzydze i okolice

Wdzydze i okoliceCzyste, naturalne tereny położone na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego o przewadze terenów leśnych, sąsiadujące na południu z Borami Tucholskimi. Głównym jeziorem regionu i przy okazji największym jeziorem Kaszub jest Jezioro Wdzydze. Jezioro to połączone z rzeką Wdą nazywane jest czasem Morzem Kaszubskim. Ze swoim zapleczem stanowi świetny i doceniany przez turystów akwen do uprawiania sportów

Read more